Programista Front-End – oddział Cieszyn

Firma EPLAN Software & Service z odziałem w Cieszynie jest częścią Fridhelm Loh Group związanej z firmą RITTAL. Jesteśmy dumni z tego, że wyznaczamy standardy i wprowadzamy szeroką gamę najnowocześniejszych rozwiązań w świecie ECAD. Szukamy wykwalifikowanych inżynierów, którzy pasjonują się tworzeniem oprogramowania w oparciu o metodologie Agile, samodzielnych i posiadających wiedzę z zakresu tworzenia oprogramowania klasy enterprise. Takim osobom oferujemy pracę w zintegrowanym zespole wykwalifikowanych specjalistów.

Zakres obowiązków

  • Programowanie z wykorzystaniem aplikacji opartej na Angular 2+
  • Tworzenie nowych i rozbudowa istniejących aplikacji webowych

Od kandydata wymagamy

  • Wykształcenie wyższe lub techniczne, najlepiej informatyczne
  • Doświadczenie w programowaniu w JavaScript lub TypeScript
  • Bardzo dobra znajomość HTML5 oraz CSS3, SASS
  • Dobra znajomość Angular2+ i RxJS
  • Znajomość zagadnień związanych z protokołem http oraz interfejsami REST
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane będą:

  • Znajomość innych framework-ów webowych.
  • Doświadczenie w rozwijaniu back-end i praca jako full stack

Firma oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Świetne warunki pracy – nowoczesne biuro, praca w luźnej atmosferze, dobrze zaopatrzona kuchnia, świeże owoce, piłkarzyki, elastyczne godziny pracy, możliwa praca zdalna
  • Duże możliwości rozwoju – praca z najnowszymi technologiami i międzynarodowym środowisku programistycznym, praca w młodym dynamicznym zespole, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, udział w konferencjach, projektach opensource, wytwarzanie własnych produktów, na który mamy realny wpływ
  • Benefity – pakiet medyczny, dofinansowanie wydatków na sport i kulturę, ubezpieczenie grupowe, indywidualny budżet na szkolenia, pakiet szkoleń online (PluralSight/ Udemy)
  • Przyjazną atmosferę – pakiet powitalny dla nowych pracowników, spotkania zespołowe poza biurem dofinansowane przez firmę, wydarzenia wewnętrzne „Tech-lunche”
  • Dojrzały proces Agile – certyfikowani Scrum Masterzy i Product Ownerzy dostępni na miejscu
  • Dojrzałe procesy technologiczne – testy automatyczne, procesy buildujące
  • Pełną autonomię – samoorganizujące się zespoły, swoboda kształtowania metodyki pracy i wyboru technologii